ZEEWOLDE - Op zaterdag 17 mei om 10.30 uur organiseren we een BioBlitz. Dit is een leuke en leerzame dag waarop we samen zoveel mogelijk wilde planten en dieren zoeken.

We gaan op pad met natuurkenners en zoeken naar vogels, insecten, zoogdieren, planten, schimmels en slakken. We starten bij de Kuierbaan, bij de pumptrackbaan.

Meedoen?

Het is een ontdekkingstocht in eigen dorp: u wordt niet alleen bewust van wat leeft in de buurt, maar u draagt ook bij aan onderzoek naar de biodiversiteit. Doet u mee dan krijgt u van ons ter plaatse een plattegrond en zoekkaarten. Iedereen mag meedoen: jong en oud, met of zonder ervaring. Benieuwd wat er in de natuur leeft? Doe mee en meld u aan op. Met de app 'ObsIdentify' helpen we mee aan echt natuuronderzoek. Neem daarom een telefoon mee. Een vergrootglas, verrekijker of notitieboekje is ook handig.

Zie ook